"Θεοπάτορες" vs Τριών Ιεραρχών
Νίκη των "Θεοπατόρων" με 4-1
*********
Όχι ένα, όχι δύο...αλλά έξι βίντεο για την νίκη μας στην 4η αγωνιστική...

Ο αγώνας δεν άρχισε καλά αφού σκόραρε πρώτη η ομάδα των αντιπάλων μας κάνοντας το σκορ 1-0. Οι "Θεοπάτορες" αμέσως ανταπέδωσαν το γκολ ισοφαρίζοντας με 1-1 το παιχνίδι.
Αυτό είναι που θα δείτε και στο βίντεο αυτό, την ισοφάριση με 1-1 στο πρώτο ημίχρονο, ενώ σε επόμενο βίντεο θα δείτε ακόμα δυο γκολ που πετύχαμε στο δεύτερο ημίχρονο και συνολικά από 4 γκολ που έβαλαν οι "Θεοπάτορες" έναντι ενός που δεχτήκαμε από τους Τρείς ιεράρχες.
Απολαύστε το!!!
*************
**************
Ο αγώνας δεν άρχισε καλά αφού σκόραρε πρώτη η ομάδα των αντιπάλων μας κάνοντας το σκορ 1-0.
Οι "Θεοπάτορες" αμέσως ανταπέδωσαν το γκολ ισοφαρίζοντας από το 1ο κιόλας ημίχρονο με 1-1.
Αυτό που θα δείτε στο βίντεο αυτό, είναι στο 2ο ημίχρονο και μετά την ισοφάριση, όπου οι "Θεοπάτορες" έχουν γίνει κυρίαρχοι του παιχνιδιού και πετυχαίνουν το ένα γκολ μετά το άλλο.
Στο βίντεο που παρακολουθείτε θα δείτε το 2ο γκολ της ομάδας μας από τον Δημήτρη τον Αμοιρίδη που πέτυχε κάνοντας το σκορ 2-1 υπέρ των "Θεοπατόρων". Ακολούθησαν άλλα δυο γκολ από τον Νικολάκη και τον Αλέξανδρο κάνοντας το τελικό σκορ 4-1, γκολ που θα τα δείτε αν μείνετε συντονισμένοι στο κανάλι μας στο Youtube πολύ σύντομα.
Στο βίντεο που παρακολουθείτε θα δείτε το 3ο γκολ της ομάδας μας από τον Νικολάκη μας που πέτυχε κάνοντας το σκορ 3-1 υπέρ των "Θεοπατόρων". Ακολούθησε και άλλο γκολ από τον Αλέξανδρο κάνοντας το τελικό σκορ 4-1, γκολ και άλλα πολλά που θα τα δείτε αν μείνετε συντονισμένοι στο κανάλι μας στο Youtube πολύ σύντομα.
Στο βίντεο που παρακολουθείτε θα δείτε το 4ο και τελευταίο γκολ της ομάδας μας από τον Αλέξανδρο, που πέτυχε κλείνοντας την αυλαία της 4ης αγωνιστικής κάνοντας το σκορ 4-1 υπέρ των "Θεοπατόρων".
Ακολούθησαν οι πανηγυρισμοί των "Θεοπατόρων" που και αυτούς τους αποθανατίσαμε και που θα δείτε αν μείνετε συντονισμένοι στο κανάλι μας στο Youtube...πολύ σύντομα.
Στην 5η αγωνιστική δεν θα αγωνιστούμε κατόπιν συνεννοήσεως με την διοργάνωση αλλά και με την ομάδα του Αγίου Λουκά, γιατί οι "Θεοπάτορες" θα πάνε πενταήμερη εκδρομή στα Γιάννενα.
Ο αγώνας μας αυτός μετατίθεται για την 7η αγωνιστική 1η Απριλίου 2017 και ώρα 5.00 μ.μ.
Όσο για την 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος "Ενορικά Νεναικά Παιχνίδια 2017", σε αυτήν θα αγωνιστούμε με την ομάδα της Κοιμήσεως της Θεοτόκου της Σίνδου την 18η Μαρτίου 2017 και ώρα 5.00 μ.μ.